301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
21 Şubat 2018 - Çarşamba 10:59
 
VALİ KABAN BAŞKANLIĞINDA, YEŞİLYURT İLÇESİ OKUL-AİLE BİRLİĞİ BAŞKANLARINA YÖNELİK TOPLANTI DÜZENLENDİ
Abdulkadir Eriş Güzel Sanatlar Lisesi toplantı salonunda, Vali Ali Kaban başkanlığında, İl Müdürleri ve Okul- Aile Birliği Başkanlarına yönelik bir toplantı düzenlendi.
KÜLTÜR Haberi
VALİ KABAN BAŞKANLIĞINDA, YEŞİLYURT İLÇESİ OKUL-AİLE BİRLİĞİ BAŞKANLARINA YÖNELİK TOPLANTI DÜZENLENDİ


Okul- Aile Birliği Başkanlarına yönelik düzenlenen toplantıya; Yeşilyurt Kaymakamı Ali Sakar,  İl Jandarma Komutanı J. Albay Şerafettin Yılmaz,  İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Recep Bentli, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Şube Müdürleri, Okul Müdürleri ve Okul-Aile Birliği Başkanları katıldı.
 
Okulların Aile Birliklerinin kendileri için çok önemli olduğunu belirten Vali Kaban, Okul Aile Birliği Başkanlarına tek tek söz vererek sorun ve önerilerini dinledi. Başkanlar madde bağımlılığı, çevre düzenlemesi, öğrenci-veli diyalogu, okul servisleri ve kantin denetimleri, okul güvenliği, fiziki mekan konularındaki mevcut durum ve taleplerini paylaştılar.
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: VALİ, KABAN, BAŞKANLIĞINDA,, YEŞİLYURT, İLÇESİ, OKUL-AİLE, BİRLİĞİ, BAŞKANLARINA, YÖNELİK, TOPLANTI, DÜZENLENDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı 60