Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
22 Temmuz 2018 - Pazar 23:25
 
Teşekkürler Hacı Başkan!
Şehit Babası Ömer Aslan'ın oğlu,Şehit Uzman Çavuş Gökhan Aslan'ın kabrinin onarımı için yaptığı çağrıya Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat'tan yanıt geldi.
GÜNDEM Haberi
Teşekkürler Hacı Başkan!

Araştırmacı-Yazar Murat Ali Tutar'ın gündeme taşıdığı Şehit Babasının Feryadı haberi ile Malatya'daki vatanseverler adeta ayağa kaktı.
Bir yetkiliden yardım isteyen Şehit Babası Ömer Aslan'ın üsluba aykırı şekilde geri çevrilmesini konu alan haber üzerine Malatya'da yetkililer duruma el koydu.
Şehit Uzman Çavuş Gökhan Aslan'ın kabrinin çevre düzenlemesi için başta Türkiye Harp Malülü Gazi Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Malatya Şube Başkanı Mustafa Gözükara olmak üzere birçok kurum ve kuruluş seferber oldu.
Başkan Mustafa Gözükara ve Şehit Babası Ömer Aslan'ın tepkili açıklamaları sosyal medyada yankı bulurken şehidin kabrini yapmak için Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ilgili ekipleri görevlendirerek kısa bir süre içinde şehidin kabir çevresini düzenletti.
Akçadağ ilçe mezarlığında yer alan diğer şehit kabirlerinin durumununda iç açıcı olmadığını belirten ürkiye Harp Malülü Gazi Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Malatya Şube Başkanı Mustafa Gözükara ise Başkan Polat'a teşekkürlerini iletti.
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Teşekkürler, Hacı, Başkan!,
Yorumlar
Haber Yazılımı 60