301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
16 Ocak 2019 - Çarşamba 02:51
 
Pütürge Halkından Başkan Mehmet Polat'a Destek!
Belediye Başkanlığı İçin Ak Parti’den Tekrar Aday Gösterilmeyen Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat’ı Belediye Önünde Büyük Bir Kalabalık Karşıladı.Başkan Polat ile her kulvarda yürüyeceklerini dile getiren Pütürgeliler,Polat’a siyasi hayatında devam etmesi için destek sözü verdi.
SİYASET Haberi
Pütürge Halkından Başkan Mehmet Polat'a Destek!

Ülkemiz 31 Mart Pazar Günü Yerel Seçimlere giderken partilerde adaylarını netleştirmeye başladı.
24 Kasım 2018 tarihinde İstanbul Haliç Kongre Merkezinde 40 İl ile birlikte açıklanan Malatya İli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Gürkan olurken ilçe adayları ise geçtiğimiz pazar günü netlik kazandı.
Ak Parti adaylarını açıklar açıklamaz, Pütürge ilçesindeki seçmenlerden tepkiler gelmeye başladı.
Mevcut Başkan Mehmet Polat'ın projelerinin nihayete erdirilmesi için bir dönem daha başkanlık yapması gerekliliğini dile getiren Pütürgeli vatandaşlar,Belediye önünde kalabalık bir topluluk ile Başkan Mehmet Polat'a destek sözü verdiler.
Burada bir konuşma yapan Başkan Polat ise,Ak Parti'nin kuruluşundan  bu yana partiye hizmet ettiğini,parti teşkilatında çeşitli kademelerde görev yaptığını,Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kararlarını emir telaki ettiğini fakat bazı yerel aktörlerin seçmen iradesini baz almayıp şahsi hesaplarını öne çıkardığını ifade etti.
Başkan Polat,Pütürgeli hemşerilerimizin destekleri bizim için önemli bu sevgi selini görünce duygulanmamak elde değil tüm hemşerilerime teşekkürü bir borç biliyorum diyerek Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın sözlerini hatırlatarak halkın gücünün üstünde bir güç olmayacağını belirtti.
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Pütürge, Halkından, Başkan, Mehmet, Polat'a, Destek!,
Yorumlar
Haber Yazılımı 60