301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
13 Haziran 2018 - Çarşamba 00:43
 
MALATYA,Meral Akşener’e İYİ Gelmedi!
Bugün Malatya’da yapılan İYİ Parti mitinginde,Meral Akşener umduğunu bulamadı.Yeni kurulan bir parti olan İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhur Başkanı Adayı Meral Akşener Malatya’daydı.
GÜNDEM Haberi
MALATYA,Meral Akşener’e İYİ Gelmedi!

MALATYA,Meral Akşener’e İYİ Gelmedi!

Bugün Malatya’da yapılan İYİ Parti mitinginde,Meral Akşener umduğunu bulamadı.Yeni kurulan bir parti olan İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhur Başkanı Adayı Meral Akşener  Malatya’daydı.

Malatya’nın ‘’Emeksiz’’ diye bilinen ve özellikle CHP’Lİ seçmenin yoğun olarak yer aldığı Paşaköşkü bölgesinin hemen başında yer alan meydanında miting gerçekleştiren İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Malatya’da umduğunu bulamadı.

Özellikle seçilen ve daraltılan meydana rağmen kalabalığın yeterince toplanmaması ‘’Malatyalı vatandaşların İYİ Parti’ye verdiği mesaj’’ olarak yorumlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Muharrem İnce’nin seçtiği ‘’Malatya Büyükşehir Belediyesi Yanı’’ olarak bilinen ve genel miting alanı olarak kullanılan meydanın aksine daha küçük bir alanı kullanan İYİ Parti teşkilatı burayı da dolduramayınca hayal kırıklığına uğradı.

CHP PARTİ YÖNETİCİLERİDE İYİ PARTİ ŞAPKASI İLE ALANDAYDI

Malatya’da İYİ Parti tarafından gerçekleştirilen mitinge CHP yöneticilerinin de İYİ Parti şapkaları ile meydanda olması şaşkınlıkla karşılandı. İttifakı desteklemek için gelen ama işi şapka takmaya kadar götüren CHP’Lİ yöneticiler alanda ilginç görüntülere sebep oldu.

İL BAŞKANI İSTİFA ETMİŞTİ                                                                                                                                                   

Kısa bir zaman önce İYİ Parti Malatya listelerine tepki göstererek istifa eden Eski İl Başkanı Ömer Sezai Altaş’tan sonra miting alanındaki zayıf durum ise Malatya İYİ Parti için ‘’İyi’’ sinyaller vermedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MALATYA,Meral, Akşener’e, İYİ, Gelmedi!,
Yorumlar
Haber Yazılımı 60