301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
14 Ocak 2019 - Pazartesi 20:44
 
Malatya Gazeteciler Cemiyeti Özür Diledi
Malatya Gazeteciler Cemiyeti tarafından geçtiğimiz günlerde düzenlenen ödül töreninde yaşanan protokol krizinden dolayı Malatya MHP Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu’dan özür dilendi.
GÜNDEM Haberi
Malatya Gazeteciler Cemiyeti Özür Diledi

Malatya Gazeteciler Cemiyeti tarafından yapılan yazılı açıklamada 10 Ocak çalışan Gazeteciler günü münasebeti ile düzenlenen ödül töreninde yaşanan protokol krizi ile ilgili bir özür mesajı yayınlandı.
Açıklamada şu ifadelere yer verildi;
Geceye katılan Belediye Başkanlarımızın bir karşılama nedeniyle salondan ayrılmaları söz konusu olması Milletvekilimizin ödül vermek için çağrılması protokol sıralamasında geriye bırakılması, Sayın milletvekilimize karşı bilerek, maksatlı olarak yapılmış bir hareket değildir. Cemiyet yöneticilerimizin bilgisi dışında ve salon atmosferinde kendiliğinden gelişen bu olay nedeniyle salondan ayrılan Milletvekilimizin bu durumu anlayışla karşılayacağını bekliyoruz. Asla bu olayın Milletvekilimizin şahsını ve partisini hedef alması olarak değerlendirilmesi söz konusu değildir. Malatya Gazeteciler Cemiyeti olarak, yanlış anlama ve yorumlara yol açan ve Sayın Milletvekilimizi bir hayli üzen bu olayın büyütülerek abartılması bizleri de son derece üzmüş olup, bu nedenle sayın Vekilimizin hoşgörüleriyle özür dilemeyi erdemlik olarak görüyoruz.” Denildi.
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Malatya, Gazeteciler, Cemiyeti, Özür, Diledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı 60