301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
07 Haziran 2018 - Perşembe 16:25
 
GÜÇLÜ İSİMLER VATANDAŞA ÇÖZÜM ÜRETİYOR!
Malatya ili Pütürge İlçesine Seçim Çalışmaları İçin Ziyarette Bulunan Öznur Çalık Burada Vatandaşlarla Bir Araya Geldi.Pütürge Muhtarlar Derneğini de Ziyaret Eden Çalık;Bazı Sulama Sorunlarını Çözmek İçin Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nu Aradı!
SİYASET Haberi
GÜÇLÜ İSİMLER VATANDAŞA ÇÖZÜM ÜRETİYOR!

ÖZNUR ÇALIK ''SEÇİM GEZİLERİNİ,ÇÖZÜM GEZİLERİNE'' ÇEVİRDİ!

Malatya Ak Parti 2.Sıra Milletvekili adayı ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık seçim gezilerini adeta çözüm merkezlerine çeviriyor.


Son olarak Malatya ili Pütürge ilçesine bir seçim ziyaretinde bulunan Öznur Çalık,DSİ Bölge Müdürü İlker Aslan,Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat,Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat ve DSİ Malatya İl Müdürü Arif Tüfekçi'yi etrafına alarak adeta olağanüstü bir çözüm masası kurdu.


Öz Pütürge Muhtarlar Derneği'ni ziyaret eden Çalık muhtarların taleplerini teker teker dinleyerek çözüm arayışına girdi.
Özellikle sulama ile ilgili sorunları dile getiren muhtarları dinleyen Öznur Çalık,konu ile ilgili Türkiye Cumhuriyeti Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'yu arayarak çözüme katkıda bulunmasını istedi.
Tüm mahalle muhtarlarının sorunları ile teker teker özel olarak ilgilenip notlar alarak bir çözüm programı yapan Çalık,daha sonra iftar programına katıldı.


MEHMET POLAT'A TEŞEKKÜR!
İftar programından sonra kısa bir konuşma yapan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık Pütürgeli vatandaşların sorunlarını bildiklerini ve en kısa zamanda çözüm üreteceklerini beyan ederken,binlerce kişi ile ilk gün ki coşku ile Pütürge halkının kendilerini karşılamasından dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.
Yaptığı hizmetler için Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat'a teşekkür eden Çalık,restorasyonu devam eden Tarihi Pütürge Evlerini ziyaret ettikten sonra ilçeden ayrıldı.
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: GÜÇLÜ, İSİMLER, VATANDAŞA, ÇÖZÜM, ÜRETİYOR!,
Yorumlar
Haber Yazılımı 60