Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
14 Ocak 2019 - Pazartesi 01:25
 
Genel Müdür Ocak;DHMİ Malatya Müdürü Yücel Besim Aladağ'a Teşekkür Ederim
DHMİ 2019 yılı koordinasyon toplantısı, Esenboğa Havalimanı DHMİ Kongre Merkezinde Yapıldı.
GÜNDEM Haberi
Genel Müdür Ocak;DHMİ Malatya Müdürü Yücel Besim Aladağ'a Teşekkür Ederim

Toplantı,DHMİ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel müdürü Funda Ocak'ın açılış konuşmasıyla başlladı. Genel Müdür Yardımcıları, Daire Başkanları ve Havalimanı Başmüdürleri ile Havalimanları Müdürleri'nin de katıldığı toplantıda Genel Müdür Ocak,Malatya Havalimanında yaptığı çalışmalar ve gösterdiği başarılı performans için Havalimanı Müdürü Yücel Besim Aladağ'ı örnek göstererek teşekkür etti.

Genel Müdür Ocak’ın konuşmasından satır başları şu şekilde idi:

Hatırlarsanız 2018 yılının başında yine bir araya gelmiştik. Ve o toplantıda ben bir değerlendirmede bulunmuş, 2018 yılı kuruluşumuz yönünden performans yılı olacak demiştim. Nitekim böyle oldu arkadaşlar. Bunu trafikler, gerçekleşen sayılar net olarak ortaya koyuyor. 2016 yılında Türkiye genelinde gerçekleşen yolcu trafiğimiz 174 milyonken 2017 yılında bu sayı 181 milyona çıktı. 2018’de ulaştığımız toplam yolcu sayısı 210 milyon. Bu tabii ki çok ciddi bir artış. Çok memnuniyet verici bir artış. Uçak trafiğine gelince üstgeçişlerle birlikte iki milyonu aştı. Bunların neticesinde finansman yapımız ciddi ölçüde güçlendi. Bu müthiş bir başarı. 

2018 yılı ciddi bir performans yılı oldu. Güzel trafikler yakaladık. En önemlisi kazasız belasız yılı geride bıraktık, Allah’a şükürler olsun. Gerçekten rakamlarıyla, finansman yapısıyla çok iyi bir yıl yakaladık. Bu başarı arkadaşlarım, hepimizin başarısı. Çünkü burada iki milyon trafiği kazasız belasız emniyetle idare eden hava trafik kontrolörlerimiz, AIM memurlarımız, yerde 210 milyon yolcuya konforlu, kusursuz bir hizmet veren Başmüdürlük/Müdürlük personelimiz, işletme, itfaiye, güvenlik personelimiz, teknisyenimiz, mühendisimiz, elektrik, elektronik personelimiz, memurumuz, hizmetlimiz, hizmet alım personelimiz herkesin bu başarıda payı var. Bu başarı için hepinize gerçekten teşekkür ediyorum. 
Yine 2015-2016 yılları hesaplarımızın görüşülüp ibra edildiği TBMM Kit Komisyonu toplantısında tüm komisyon üyelerinin teşekkür ve takdirini kazanmamız artık ekonomi zirvelerinde de kurumumuzun ne kadar değerli olduğunun göstergesidir.

Değerli arkadaşlarım 1 milyar 256 milyon liralık 2018 yılı bir yatırım tabanımız vardı. Bunun içinde havacılık sektörüne yönelik 39 projeyi, bunun altında da 100’ün üzerinde alt kalemleri yönettik. Bu işlerin ihale süreçleri, öncesindeki hazırlıkları, ihale sonrasındaki yer teslimleri, kabuller bunların her biri çok büyük emekler. Tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum '' dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Genel, Müdür, Ocak;DHMİ, Malatya, Müdürü, Yücel, Besim, Aladağ'a, Teşekkür, Ederim,
Yorumlar
Haber Yazılımı 60