Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
18 Ağustos 2018 - Cumartesi 15:13
 
Gaziler Bir Maaşını Hazine Veriyor!
Gözünü kırpmadan vatan için canını veren kahraman gazilerden anlamlı açıklama.Ankara’da bir araya gelen gaziler devletten aldıkları gazilik maaşlarının bir aylık kısmını hazineye bağışlamak İçin Çalışma,Sosyal Politikalar ve Aile Bakanlığına Dilekçe Verdiler.
GÜNDEM Haberi
Gaziler Bir Maaşını Hazine Veriyor!


Burada bir açıklama yapan Türkiye Harp Malülü Gaziler,Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Malatya Şube Başkanı Gazi Mustafa Gözükara ‘‘Biz canımızı bu vatan için vermekte tereddüt etmeyen askerler,ülkemizin her konuda yanında olmaya devam edeceğiz,özellikle sış güçlerin ne yapmaya çalıştığının farkındayız.15 Temmuz hain darbe girişiminde başarılı olamayanlar bugün dolar üzerinden ülkemize operasyon çekiyor buna sessiz kalmayacağız’’ dedi.İşte o açıklama; ‘‘Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur...
Son dönemde sömürgeye alışmış kapitalizmin ; coğrafyamızda ki çıkar hesapları,şımarık tavırları ile Devletimizin yürütmekte olduğu Yerli ve Milli anlayışından rahatsız olması sebebiyle,Ülkemiz döviz kurları üzerinden hiçbir gerçekle örtüşmeyen son derece ahlaksız saldırılara maruz bırakılmaktadır.
Daha önce ülkemize ; 
40 yıldır teröre verdikleri destekle , ihanetlerle, darbe girişimleriyle, vesayetlerle diz çöktürmeye çalışanlar şimdi de döviz kurları ile, ambargolarla ekonomik saldırılarına devam etmektedirler. 
Türkiye Harp Malulü Gaziler,Şehit Dul ve Yetimler Derneği olarak tüm bu saldırılara karşı, bugüne kadar olduğu gibi şimdi de sonuna kadar devletimizin yanındayız. 
Gün ülkemizin ve milletimizin bekası için daha fazla sorumluluk alarak, her zamankinden daha sağlam bir şekilde kenetlenme günüdür. Şehit ailelerimiz,Gazilerimiz olarak üzerimize düşen maddi manevi her göreve hazırız.
Milletimizle de topyekun kararlı bir duruş göstererek vereceğimiz mücadeleden zaferle çıkacağımızdan hiç şüphe etmiyor, güzel günlerin yine ülkemizin ufkundan doğacağına inanıyoruz.’’ifadelerini kullandı.
Gaziler daha sonra Ankara’da çeşitli ziyaretelerde bulunmak üzere programlarına devam etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gaziler, Bir, Maaşını, Hazine, Veriyor!,
Yorumlar
Haber Yazılımı 60