Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
21 Mayıs 2019 - Salı 17:42
 
“Engeller; Sevgi Göstererek, Paylaşarak, Değer Vererek Kalkar”
Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “Bu dünyada her birimizin engelli konumuna düşebileceğinin bilinciyle, engelli kardeşlerimizin hayatlarını daha da kolaylaştırmak, onların toplumla daha da bütünleşmelerini sağlamak, geleceğe umutla bakan bireyler olmalarına destek olmalıyız. Engeller, sevgi göstererek, paylaşarak, değer vererek kalkar.” dedi.
GÜNDEM Haberi
“Engeller; Sevgi Göstererek, Paylaşarak, Değer Vererek Kalkar”

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'nün ‘Engelliler Haftası’ münasebetiyle Engelsiz Yaşam-Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde düzenlediği İftar programına; Vali’nin eşi Nagehan Baruş, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar ve eşi Semra Çınar, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Rasim Polat, Engelsiz Yaşam-Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi idarecileri, engelli vatandaşlar ve aile mensupları katıldı.

“SİZLERLE İFTAR YAPMANIN ONURU VE ŞEREFİNİ YAŞIYORUM”

Eşi Semra Çınar ile birlikte masaları tek tek dolaşarak davetlilerle sohbet edip, mübarek Ramazan Aylarını tebrik eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, birlik, bütünlük, birbirine saygı ve hoşgörünün doruk noktaya ulaştığı Ramazan Ayında engelli vatandaşlar ve aileleri ile iftar yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Engeller;, Sevgi, Göstererek,, Paylaşarak,, Değer, Vererek, Kalkar”,
Yorumlar
Haber Yazılımı 60