301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
14 Ocak 2019 - Pazartesi 01:59
 
Darende'ye Güçlü Aday!
Malatya Kapalı Spor Salonunda Ak Parti Tarafından Bugün Düzenlenen Aday Tanıtım Toplantısında Darende Belediye Başkan Adayı Olarak İsa Özkan Görevlendirildi.
SİYASET Haberi
Darende'ye Güçlü Aday!

Malatya'nın özellikle ticaret ve tüccarları ile öne çıkan ilçesi Darende'de bir dönem Ak Parti Belediye Başkanlığı yapmış ve halkın sevgisine mazhar olmuş İş Adamı İsa Özkan Ak Parti'den Darende Belediye Başkan Adayı gösterildi.
Başkanlığı döneminde Darende halkının menfaatini her şeyden üstün tutarak kamu malında tüyü bitmemiş yetimin hakkı var düsturu ile görev yapan Başkan Özkan'a tanıtım töreninde ilgi büyüktü.
Darendeli hemşerilerinin yalnız bırakmadığı ve yoğun tezahhuratlar altında adaylık kürsüne çıkan Özkan'a adeta sevgi seli yaşandı.

29 Mart 2009 yerel seçimlerinde başkan seçilerek çok başarılı projelere imza atan , Darende’nin çevresini ve çehresini değiştiren ve Darende tarihinin en büyük yatırımlarını ilçeye kazandıran İsa Özkan’ın tekrar Darende Belediye Başkan Adayı gösterilmesi ilçede sevinçle karşılandı.

Darende'nin başarılı belediye başkanı İsa Özkan kimdir?

1969 Malatya Darende doğumlu olup, eğitim ve öğretim hayatını Darende'de tamamladı.
Tarım ve ticaretle uğraştı. Tarım, inşaat, otomotiv sektörlerinde faaliyet gösteren bir aile şirketinin ortağıdır. Mesleği gereği yurdun birçok bölgesini dolaştı. 2001 yılında AK Parti'nin kurulmasıyla birlikte kurucu ilçe başkanı olarak göreve başladı.

29 Mart 2009 yerel seçimlerinde Darende Belediye Başkanı olmak için ilçe başkanlığı görevinden ayrılarak Belediye Başkanı adayı oldu. 2014 Yerel Seçimlerinde İşlerinin yoğunluğu ve sağlık nedenleriyle aday olmadı.

Darende halkının yoğun isteği ve yapılan tüm anket ve kamuoyu yoklamalarında ismi en çok ene çıkan isim olan AK Parti Darende Belediye Başkan adayı İsa Özkan 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde tekrar aday oldu. Başkan Adayı İsa Özkan Evli ve 5 çocuk babasıdır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Darende'ye, Güçlü, Aday!,
Yorumlar
Haber Yazılımı 60