Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
04 Haziran 2018 - Pazartesi 19:07
 
BÜLENT BAKAN MALATYALI'NIN GÖNLÜNDE TAHT KURDU!
24 Haziran seçimleri yaklaşırken partilerde saha çalışmaları hızla devam ediyor. Malatyalı seçmen ise Ak Parti listesinde yer alan ve 1.Sıra Milletvekili adayı olan Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’den yana içimiz rahat diyor.
GÜNDEM Haberi
BÜLENT BAKAN MALATYALI'NIN GÖNLÜNDE TAHT KURDU!

BÜLENT BAKAN MALATYALININ GÖNLÜNDE TAHT KURDU!

24 Haziran seçimleri yaklaşırken partilerde saha çalışmaları hızla devam ediyor. Malatyalı seçmen ise Ak Parti listesinde yer alan ve 1.Sıra Milletvekili adayı olan Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’den yana içimiz rahat diyor.

Türk Halkı, 27.Dönem Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimini 24 Haziran’da oylamaya hazırlanıyor.

Partiler listelerini belirledikten sonra her zaman olduğu gibi bazı tepki sesleri gelse de şuan seçmen vaatlere ve istikrarlı adaylara odaklanmış durumda.

Malatya’da klişe isimlere tepkiler olsa da özellikle iktidar partisi olan Ak Parti’de Cumhurbaşkanı’nın Malatya ziyareti sonrası bu tepkiler azalmışa benziyor.

Özellikle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın miting meydanında halka üç defa ’’ Ak Parti’ye oy vermeye, söz veriyor musunuz?’’ şeklinde halka hitabı ve vatandaşın ‘’söz’’ demesi milletvekili adaylarının elini güçlendirmiş durumda.

Malatya’da bir isim ise halk tarafından fazlası ile seviliyor. İsmi anıldığında Malatya’da yaşanan bazı durumlardan rahatsız olan  vatandaşlar bile birden bire sakinleşip ‘’O,adam temiz adam,ne zaman arasak telefonumuzu ikinci kez çaldırmıyor.Koskoca Bakan anında bize cevap veriyor,derdimizle ilgileniyor…’’ gibi sözler sarf ediyor.

İşte ‘O’ isim Malatya’nın yetiştirdiği değerlerden olan Ak Parti Malatya Milletvekili  Gümrük ve Ticaret Bakanı Av.Bülent Tüfenkci…

Kimse kimseyi kandırmasın biz çok vekil gönderdik Ankara’ya çoğu dönemdi Malatya’ya.Fakat bir Bakan düşünün hemen hemen her hafta sonu memleketinde.Bir Bakan düşünün telefonu 7/24 halka açık.Ararsın danışmanı çıkmaz direk cevap verir.Çok acil bir işi varsa size döner,gönlünüzü görür.Malatya’nın yetiştirdiği birçok büyük isimden biri de Gümrük ve Ticaret Bakanımız Av. Bülent Tüfenkci...

Birçok Malatyalı hemşerimi tanıyorum ki sırf bu isim için Ak Parti’ye oy verecek!

Yazımın sonuna gelirken Sayın Bakanımız Bülent Tüfenkci’nin tevazusu ile ilgili bir anekdot ile sizlere veda edeyim.

TÜMSİAD Malatya Başkanı Murat Gümüş ağabeyimin annesinin taziyesine geçeceğim. Evvelinde  Ferhadiye mahallesinde Berber Turan Abiye tıraş oluyorum. Benim gibi taziyeye gelen Bakanımız Bülent Tüfenkci berberin önünden geçerken yüzünü bize döndü.Hiç tereddütsüz dükkandan içeri girdi.Ayağa kalkmama izin vermeden gazeteci meslektaşımıza dönerek ‘’Murat’ı tıraş olurken,böyle yakaladık,beraber bir fotoğrafımızı çek,hatıra kalsın’’ dedi…

Eskiden millete tepeden bakan ‘’Bakanlar’’ vardı. Milleti öteleyen, koruma ordularını geçip yanlarına gidilemeyen bakanlar. Fakat bir vatandaş olarak şunu gördüm ki artık Bakanlar gelip sıradan vatandaşlara adı ile hitap edip elini sıkıp gönlünü alıyor. Yani bu makam sizin diyor. Bende başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere tüm Ak Parti kadrolarına bu güzel insanları vatandaşla buluşturdukları için teşekkür ediyor tüm okurlarıma saygı ve hürmetlerimi sunuyorum…

Kaynak: Editör:
Etiketler: BÜLENT, BAKAN, MALATYALI'NIN, GÖNLÜNDE, TAHT, KURDU!,
Yorumlar
Haber Yazılımı 60