Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
06 Ağustos 2018 - Pazartesi 23:47
 
Başkan Çınar'a Hayırlı Olsun Ziyareti
Malatya'nın Önde Gelen İş Adamlarından Oluşan TÜMSİAD Derneğinden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar'a Hayırlı Olsun Ziyareti Gerçekleştirildi.
MALATYA Haberi
Başkan Çınar'a Hayırlı Olsun Ziyareti

Malatya'da birçok dalda çeşitli faaliyetler gösteren iş adamlarından oluşan, başkanlığını ise Malatya'nın sevilen isimlerinden Murat Gümüş'ün yaptığı TÜMSİAD (Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği) Derneği Malatya Şubesi yönetim olarak Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
İnşaat Mühendisi olan Başkan Çınar'ı tebrik eden Gümüş,işin ehline verilmesinin dinimizde önemli bir yeri olduğunu belirterek,Yeşilyurt Belediyemizde olduğu gibi Malatya'mızın her yerinde işlerin ehillerinde olduğunu görmek istiyoruz,dedi.
Başkan Gümüş sözlerine şöyle devam etti;
Bizler Malatya'mızın iş dünyası ile ilgili sorunlarını değerli başkana ilettik,kendilerine sıcak karşılamaları için teşekkür ederiz.Dış güçlerin ülkemiz üzerinde oynadığı oyunların farkındayız.Bizler iş dünyası olarak her daim başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere devletimizin ve milletimizin hizmetinde olmaya devam edeceğiz.Ekonomik dar boğaz ile memleketimizin üzerine çökmeye çalışan kirli güçleri hep birlikte yok edeceğiz.Başkanımıza ise bu doğrultuda çalıştığı ve özellikle halka dönük projelere imza attığı için teşekkür ederiz.Bizlerde her daim kendilerinin yapacağı projelere destek vermeye devam edeceğiz.El birliği ile bu ekonomik sıkıntıları atlatacağız,dedi.

Başkan Çınar ise derneğin ziyaretlerinden memnuniyetlerini belirterek bu nazik ziyaretlerinden dolayı Başkan Gümüş'e teşekkürlerini beyan etti.

Ülkemizde yerli ve milli duruşu ile dikkat çeken TÜMSİAD Derneği'nin Malatya çalışmaları ise kamuoyundan tam not almaya devam ediyor.
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Çınar'a, Hayırlı, Olsun, Ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı 60