Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
26 Mayıs 2018 - Cumartesi 17:19
 
ANKARA'DAKİ MALATYALILAR'IN YENİ BAŞKANI BİLGİLİ!
Ankara Malatyalılar Derneği Başkanı Süleyman Bilgili'den birlik beraberlik çağrısı yapıldı
GÜNDEM Haberi
ANKARA'DAKİ MALATYALILAR'IN YENİ BAŞKANI BİLGİLİ!

Malatyalılar'ın Ankarada sesi soluğu olan Ankara Malatyalılar Derneği,Ankarada bulunan bütün derneklere birlik beraberlik içinde olacaklarını ve Malatya üst kimliğini en üst seviyeye çıkarmak için çalışacaklarını belirtti.

Ankara Malatyalılar Dernek Başkanı Süleyman Bilgili, Dernek Müdürü Yusuf Gül ve yönetim kurulu birlik beraberlığin önemine vurgu yaparak Malatya ortak sevdamız dediler.

Dernek Başkanı Süleyman Bilgili'nin yapmış olduğu yazılı basın açıklaması ise şu şekildeydi;

Değerli Hemşerilerim;

"Ankara Malatyalı'lar Derneği Başkanı Sayın Battalk Yıldız Bey'in Ankara Milletvekili Adayı olmak üzere istifası sonucunda yönetim kurulu başkanlığa seçilmiş bulunmaktayım.

Ankara Malatyalılar Derneği, bir üst çatı derneği olup Ankara da yaşayan Malatyalı hemşerilerimizin kurmuş olduğu 20'nin üzerindeki mahalle ve ilçe derneklerinin bir araya gelip oluşturduğu bir dernek olup, birimiz hepimiz,hepimiz birimiz düşüncesi ile hareket etmektedir.
Ankara'da bulunan yaklaşık 80.000 Malatyalı hemşerilerimize ulaşmaya çalışarak aralarında köprü olmaya, iyi günde kötü günde birlikte olup Malatya kültürünü Ankara'da yaşatmaya çalışıyoruz.
Malatya'nın sesi olup yola çıkan tüm yönetim kurulu üyelerimizle dernek başkanlarımızla, gençlik temsilcilerimizle, kadın kollarımızla aynı anlayışta yolumuza devam edeceğiz.
Ankara'da olan tüm kurumlarla hemşeri dernekleri ile diğer derneklerle iyi ilişkiler kuracağız .
her alanda güçlü olacağız.Bürokraside,ticarette,eğitimde,sağlıkta,sporda,kısaca her alanda sizlere layık olmaya çalışacağız.

Malatyamızın bir arada yaşama kültürünün yüzü olup hoş görü ve kardeşlik duygularımızı yaşatmaya devam edeceğiz
Ankara Malatyalılar Derneği ilke olarak şimdiye kadar bir birliktelik sağlamış ''En Üst Kimlik Malatya'' sloğanıyla hareket ederek bundan sonrada yeni bir rehber veya klavuz aramayarak siyasi ve şahsi çıkarların dışında kalmak üzere siz hemşerilerimizle beraber olmak istiyoruz.

Bir önceki dönemlerde görev yapan sayın Yakup Demir ve ekibine,görevi teslim aldığım sayın Battal Yıldız Başkanımıza,dernek başkanlarımıza , kadın kollarına ,gençlik kollarına ve dernek müdürümüze siz değerli hemşerilerime teşekkür ederek, sizlerle yola devam etmekten onur duyacağımı bildiririm.

Başarının doyumu yoktur, başarısızlığın bahanesi olamaz.

Süleyman Bilgili
Ankara Malatyalılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı

Kaynak: Editör:
Etiketler: ANKARA'DAKİ, MALATYALILAR'IN, YENİ, BAŞKANI, BİLGİLİ!,
Yorumlar
Haber Yazılımı 60