301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Astroloji

 

 

 
Akrep 2019-12-10
Aile içerisinde bazı fikir ayrılıkları olabilir. Olaylara farklı bakış açısından bakarsanız konunun farklı boyutlarını görebilirsiniz. Eşinizle ya da ortağınızda parasal anlaşmazlıklar sizi restleşmeye götürebilir.
 
Aslan 2019-12-10
İkili ilişkilerinizde uzun zamandan beri devam eden eski problemleri artık bir çözüme kavuşturabilirsiniz. Bu problemleri çözmek için ilk adım atan taraf siz olmaktan korkmayın. Bu size cesaret verecektir.
 
Balık 2019-12-10
Kariyer ilişkilerinizi yürüttüğünüz kişilerle doğru iletişim kurmalı fikir ayrılıklarından kaçınmalısınız olaylara daha objektif yaklaşmalısınız. Yöneticinizin fikirleri sizin gerçekliğiniz olmayacaktır. Kendi gerçekliğinizi unutmayın.
 
Başak 2019-12-10
Yakın çevre ilişkilerinizde duyduğunuz ya da karşı tarafa aksettirilen konuşmalar yanlış anlaşılmalara sebep olabilir. Duyduklarınızdan dolayı hemen yargılarda bulunmayın. Sakin kalmayı tercih edin.
 
Boğa 2019-12-10
Vazifeniz olmayan bazı bir sorumlulukları üzerinize yıkmaya çalışabilirler. Bu tür konularda konuşmak size iç huzursuzluk verebilir. Onun yerine süreci kabullenmemiz sizin için daha sağlıklı olacaktır.
 
İkizler 2019-12-10
Bazı insanlar dostluk ilişkilerinizde ara bozucu olabilir ve sizi yanlış yönlendirebilir. İnsanlarla ilişkilerinizde mesafelerinizi iyi ayarlamalı ve kimin dost kimin düşman olduğunu iyice anlamalısınız.
 
Koç 2019-12-10
Hayatınızda bazı sürprizler söz konusu olabilir. Bu sürprizlerin size getirdiği güzelliklerin farkına varın. Bu farkındalık size enerji verecek ve motivasyonumuzu güçlendirecektir.
 
Kova 2019-12-10
Yaşanılan olaylara duygusal yaklaşarak biraz alıngan olabilirsiniz. Bugün düşünmeden karar almayın, aldığınız kararları iki kere gözden geçirmelisiniz.
 
Oğlak 2019-12-10
Otoriter figürlerle önemli iş birlikleri yapabilirsiniz. Karşılıklı güven ve istikrar üzerine kurulan bu düzen sizi oldukça mutlu ve huzurlu kılacaktır. Çalışma arkadaşlarınızla kuracağınız doğru bağlantılar iyi bir başarı verebilir.
 
Terazi 2019-12-10
Olaylar hiç ummadığınız bir zamanda rayına girebilir. Bu süreçte çevrenizden sürpriz teklifler alabilirsiniz ve bu tekliflere oldukça sizleri şaşırtabilir.
 
Yay 2019-12-10
Sosyal çevrenizle ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Abartıdan ve dedikodulardan uzak durmalısınız. Dostlarınız ya da ani gelen misafirleriniz sizin motivasyonunuzu değiştirecektir.
 
Yengeç 2019-12-10
Uzun zamandır kafanızı kurcalayan soruların cevaplarını bugün bulabilirsiniz. Aşk konusunda duymak istediğiniz cevaplara bugün ulaşabilirsiniz. Seviyorsanız ve sevdiğiniz kişiyle geleceğe dair planlarınız varsa bugünü değerlendirin.

 

 

Kaynak: 2019-12-10

 

Haber Yazılımı 60